Konsept

Özgür bir yaşam tarzı özgün bir tarzla hayat buluyor...

Ankara’nın yaşam alanlarına artı değerler kazandıran Mutlu Grup, modern hayatın değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarladığı Mutlu Solo projesi ile; konforlu bir yaşam alanı düşleyenlere, butik yaşam kültürünü “tek blokta” sunuyor.

Binaların doldurduğu konut projelerinin aksine, yemyeşil bir alanın ortasında
yükselen “tek bir bloktan” oluşan Mutlu Solo projesi, şehrin en seçkin bölgelerinden biri olan Park Caddesi’nde, 7015 m²’lik alan üzerine 650 m²’si bina, 6365 m²’si yeşil alan ve sosyal tesisten oluşan yepyeni bir yaşam felsefesi inşa ediyor. Ankara’nın en gözde semti olan Çayyolu’nda, şehrin tüm sosyalliğine ve enerjisine hakim bir alanda konumlanmış üst düzey bir hayat tarzı sunuyor.

Şehir hayatının getirdiği karmaşadan uzaklaşacağınız ve sadece kendi doğanızı hissedebileceğiniz huzurlu bir yaşam alanı sunmak için %90’ı peyzaj alanı olarak tasarlanan bu proje, mutluluğun şımartıcı tınılarını sadece 34 ailenin paylaşacağı Mutlu Solo Bloğu’nda eşsiz bir melodiye dönüşüyor.

Konsept

Bu melodinin her notası hayatınızı güzelleştirmek ve kolaylaştırmak İçin tasarladığımız bir detay...

Kaliteli bir yaşamı binaların arasına sıkıştırmak yerine özgür bırakan, duvarları değil yeşili kucaklayan Mutlu Solo, kendi ritmini duyumsamak isteyenleri bu ayrıcalıklı dünyaya davet ediyor.

Doğanın ahengini yansıtan bir atmosferi, ihtiyacınız olan konfor ve huzur ile kusursuz bir şekilde harmanlayan Mutlu Solo, sizin ve sevdiklerinizin düşlediği yaşam standartlarını hayata geçirmek ve hayattan keyif almanız için sizleri bekliyor.

Konsept

Şehrin senfonisinde yeni bir ritm Mutlu Solo!

Göz alabildiğince yeşil bir atmosferi birbirinden farklı sosyal alanlarla donatarak sadece kendi sakinlerine özel, sakin bir dünya yarattık. Şehirde hayat çok sesli bir senfoniyle akıp giderken, siz bu özel dünyaya çekilin ve şehirden ayrılmadan şehirle vedalaşın.

Bahçeye çıktığınızda sizi karşılayan peyzaj alanları, çocuk oyun alanları, oturma grupları, hobi bahçeleri ve yürüyüş parkurları ile sadece içinizdeki “Mutlu Solo”ya kulak verin.

codesign
up
Yükleniyor