Mutlu Grup

MUTLU GRUP

Aile şirketi olan ve Seyit Mehmet Mutlu tarafından 1978 yılında temelleri atılan Mutlu Grup, çalışma alanını üst yapı projeleri olarak belirlemiş ve çalışmalarında çoğunlukla konut ve işyeri yapımına yönelmiştir.

Yıllar içerisinde edindiği birikimi ve deneyimi profesyonelliğiyle birleştiren, sistemli ve kontrollü büyümeyi kendine hedef edinen Mutlu Grup, 1996 yılından itibaren Ahmet Mutlu’nun da katılımıyla yoluna ve başarısına aile şirketi olarak devam etmekte ve çalışmalarını halen Ahmet Mutlu’nun yöneticiliğinde sürdürmektedir.

Projelerinde sunduğu hizmet çıtasını her geçen gün yükselterek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı vizyon edinen Mutlu Grup, hayata geçirdiği her yeni işte etkin, gerçekçi, kaliteli ve uygulanabilir çözümler sunarak kalıcılık sağlamaktır. Bugüne kadar 100’e yakın projeyi tamamlayarak iskanını alan Mutlu Grup, binlerce kişiyi konut ve işyeri sahibi yapmıştır.

Mutlu Grup, projelerindeki hassasiyetini iş teslim sürecinde de koruyarak güven kazanmaya ve Ankara’nın yaşam alanlarına artı değerler sunmaya devam edecektir.

Detaylı bilgi için : www.mutlugrup.biz

codesign
up
Yükleniyor